KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 6477612
nr 647 7612
Oljemålningar
3 st, Signerade, 50/60-tal, ca 66x73
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2010
kl 18:22:38
26/6 22:50:46
150 kr
28/6 18:16:31